Firmamız Hakkında

Biz Kimiz?

Yıllardır Antalya bölgesinde en kaliteli ve farklı şekilde hizmet sunan firmamız gelişen dünya ile birlikte artık web üzerinden hizmet veriyor. Üstelik mobil uyumlu! Sitemiz üzerinden artık bilgisayar, telefon ve tabletinizle de bizlere ulaşabilirsiniz. Tabi ki daha çok kullanılan iletişim aracı olarak telefon numaralarımız üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

Sizler için çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz. Hırsızlıkların artmasıyla hırsızlık güvenlik kilit sistemleri de buna oranla artmıştır. Bu alanda da firmamız sizler için çözüm üretmeye devam etmiştir. Tüm hırsızlık güvenlik sistemlerimiz garantilidir. Kesinlikle hırsızlık riski yok denecek kadar azdır diyebiliriz. Antalya çilingir olarak haftanın 7 günü mesai saati olmadan hizmet sağlamaktayız. Herkese güvenli günler dileriz.

Misyonumuz

Bizler için en küçük bir işin bile bir profesyonelliği olmalıdır.

Kaliteli İşçilik

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda her zaman kaliteli malzemeyi kullanmaya özen gösteririz.

Sorumluluk

Yaptığımız işin büyük sorumluluklar getirdiğinin farkındayız. Her zaman bunun bilincinde çalışıyoruz.

Güvenilirlik

Her ay ortalama 70-120 arası kapıda kalma sorunu çözülmüş mutlu müşteriler. Artık Kapıda yalnız değilsiniz.

Dürüstlük

Söz konusu çilingir hizmetleri olunca müşterilerimize her zaman güven duygusunu aşılamak istiyoruz.

Hizmetlerimiz

Firmamız, sizlere daha kaliteli hizmeti verebilmek için gece gündüz çalışmaktadır ve web sitesi üzerinden de artık sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Bunun yanında GSM hattımız üzerinden de çilingir hizmetini kolaylıkla ve dakikasında öğrenebilirsiniz.